شهر چهار دانگه و شهرک صنعتی چهار دانگه

چهاردانگه شهری با حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی شهر تهران بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است.این شهر دارای قدمت بالایی بوده و خود شامل دو شهرک صنعتی برگ می باشد. وجود این دو شهرک صنعتی در جوار شهر چهاردانگه موجب شده که این شهر از نظر تولیدی یکی از قطب های استان تهران به شمار آید. وجود شرکت های بزرگی از جمله؛ ایران خودرو دیزل، سدید، کیان تایر، لوله سازی، سینجرگاز،یاران و … خود مؤید این موضوع می باشد.

علاوه بر این در شهرک صنعتی چهاردانگه تولیدی های فراوانی وجود دارد که به ویژه در سال های اخیر اقدام به فروش مستقیم تولیدات خود می نمایند. از این جمله میتوان به تولیدی های مبل و اثاثیه منزل اشاره نمود که بازار بزرگی را در شهرک صنعتی چهاردانگه ایجاد کرده اند.

شهرک صنعتی چهار دانگه نزدیک پایتخت

از جمله مزیت های عمده شهرک صنعتی چهاردانگه نزدیکی بسیار آن به شهر تهران و در نتیحه دستیابی آسان آن به بازار های کلان شهر تهران است. این شهرک صنعتی نزدیک ترین شهرک صنعتی با این وسعت به شهر تهران می باشد.

علاوه بر موارد فوق این شهرک شامل مزایای اصلی زیر نیز می باشد:

  • وسعت زیاد و گستردیگی و حضور صنوف مختلف در این شهرک.

  • نزدیکی بسیار به کلان شهر تهران و همچنین شهر اسلامشهر و تأمین بازار این دو شهر.

  • تشکیل بازار ویژه شهرک چهار دانگه به ویژه در صنعت مبل.

  • اشتغال زایی فراوان این صنعت برای شهروندان شهر تهران ، اسلامشهر و … .

برای پیشرفت و رونق تولید ادامه دهیم

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرک صنعتی چهاردانگه و دسترسی ساده از دست کم 2 مسیر اصلی این شهرک را در موقعیت ویژه ای قرار داده.

شرکت تولیدی پیچ آرین نیز با انتخاب این شهرک که دارای موقعیت های کم نظیر و نیروی محرکه فراوان در تولید است، سعی نموده تا نقش مهمی در صنعت کشور و تولید محصولات مورد نیاز صنایع گوناگون داشته باشد.

شهرک صنعتی چهاردانگه از جنوب خود دارای فضای بسیاری جهت گسترش دارد که در صورت حمایت های دولتی در شکوفایی هر چه بیشتر صنایع مختلف تولیدی در این شهرک نفش مهمی در رشد اقتصادی این منطقه و استان تهران خواهد داشت.

تصاویر بیشتر از شهرک صنعتی چهار دانگه